Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: About
bn: সম্পর্কে
