Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Custom
eo: Propra
