Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Body
no: Skrokkur

en: Subject
no: Yvirskrift

en: Description
no: Lýsing

en: Size
no: Stødd

en: Weight
no: Vekt

en: Custom
no: Sergjørt

en: About
no: Um
