Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Source
ka: წყარო
