Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин
