Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Source
ne: स्रोत

en: About
ne: बारेमा
