Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Size
ur: حجم

en: Weight
ur: وزن

en: Summary
ur: خلاصہ
