Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Source
af: Bron
