Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Size
os: Ас

en: Weight
os: Уæз

en: Summary
os: Иумиагæй
