Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Summary
te: సారాశం

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి
