Simple social icons (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Source
be: Крыніца

en: Second
be: Секунда

en: About
be: Аб
