Simple social icons (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Custom
cy: Addasu

en: First
cy: Cyntaf

en: Second
cy: Eiliad

en: Third
cy: Trydydd

en: Fourth
cy: Pedwerydd

en: Fifth
cy: Pumed
