Simple social icons (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Second
gu: સેકંડ

en: About
gu: વિશે
