Simple social icons (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
