Simple social icons (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Summary
mr: संक्षेप
