Simple social icons (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Second
sr: Секунда
