Simple social icons (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Summary
uk: Резюме

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Custom
uk: Власний

en: Source
uk: Джерело

en: First
uk: Перший

en: Second
uk: Другий

en: Third
uk: Третій

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Fifth
uk: П’ятий

en: Sixth
uk: Шостий

en: Radius
uk: Радіус

en: About
uk: Про модуль

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: Spacing
uk: Інтервал
