Simple social icons (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Summary
ca: Resum

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Source
ca: Font

en: First
ca: Primer

en: Second
ca: Segon

en: Third
ca: Tercer

en: Fourth
ca: Quart

en: Fifth
ca: Cinquè

en: About
ca: Detalls
