Simple social icons (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Description
es: Descripción

en: Email settings
es: Configuración de correo electrónico

en: Summary
es: Resumen

en: Url
es: URL

en: Custom
es: Personalizado

en: Source
es: Origen

en: First
es: Primero

en: Second
es: Segundo

en: Third
es: Tercero

en: Fourth
es: Cuarto

en: Fifth
es: Quinto

en: Sixth
es: Sexto

en: Radius
es: Radio

en: About
es: Acerca de

en: Icon size
es: Tamaño de icono
