Simple social icons (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Summary
eu: Laburpena

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Url
eu: URLa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Source
eu: Iturburua

en: First
eu: Lehena

en: Second
eu: Segundu

en: About
eu: (r)i buruz
