Simple social icons (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Summary
hu: Összegzés

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Url
hu: Webcím

en: Custom
hu: Egyéni

en: Source
hu: Forrás

en: First
hu: Első

en: Second
hu: Második

en: Third
hu: Harmadik

en: Fourth
hu: Negyedik

en: Fifth
hu: Ötödik

en: Sixth
hu: Hatodik

en: Radius
hu: Sugár

en: About
hu: Leírás

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások

en: Seventh
hu: Hetedik
