Simple social icons (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Summary
is: Samantekt

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Url
is: Vefslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: First
is: Fyrsta

en: Second
is: Sekúnda

en: Third
is: Þriðja

en: Fourth
is: Fjórða

en: Fifth
is: Fimmta

en: About
is: Um
