Simple social icons (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Url
ka: ბმული

en: Source
ka: წყარო

en: Second
ka: წამი
