Simple social icons (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Summary
ku: کورتە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Source
ku: سەرچاوە

en: About
ku: دەربارە
