Simple social icons (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Summary
lt: Įžanga

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Custom
lt: Savitas

en: Source
lt: Šaltinis

en: First
lt: Pirmas

en: Second
lt: Sekundė

en: Radius
lt: Spindulys

en: About
lt: Apie
