Simple social icons (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Source
lv: Avots

en: First
lv: Pirmā

en: Second
lv: Sekunde

en: About
lv: Par

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi
