Simple social icons (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Summary
nn: Samandrag

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Second
nn: Sekund
