Simple social icons (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Summary
fa: خلاصه

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Source
fa: منبع

en: First
fa: اولین

en: Second
fa: ثانیه

en: About
fa: درباره
