Simple social icons (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Summary
ro: Sumar

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Url
ro: URL

en: Custom
ro: Personalizat

en: Source
ro: Sursă

en: First
ro: Primul

en: Second
ro: Secundă

en: About
ro: Despre
