Simple social icons (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Summary
el: Περίληψη

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Source
el: Πηγή

en: First
el: Πρώτο

en: About
el: Περί
