Simple social icons (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Summary
he: תקציר

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Url
he: כתובת url

en: Custom
he: מותאם

en: Source
he: מקור

en: First
he: ראשון

en: Third
he: שלישי

en: Fourth
he: רביעי

en: Radius
he: רדיוס

en: About
he: אודות
