Simple social icons (8.x-3.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Description
ja: 説明

en: Email settings
ja: メール設定

en: Summary
ja: 概要

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Url
ja: URL

en: Custom
ja: カスタム

en: Source
ja: ソース

en: First
ja: 最初

en: About
ja: アバウト

en: Icon size
ja: アイコンサイズ
