Simple social icons (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Url
pl: URL

en: Custom
pl: Własne

en: Source
pl: Źródło

en: First
pl: Pierwszy

en: Third
pl: Trzeci

en: Fourth
pl: Czwarty

en: Fifth
pl: Piąty

en: Sixth
pl: Szóste

en: Radius
pl: Promień

en: About
pl: O stronie

en: Icon size
pl: Rozmiar ikony

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Facebook settings
pl: Konfiguracja Facebooka

en: Spacing
pl: Odstępy

[ctx: date_order]
en: Second
pl: Drugi/Druga
