Simple social icons (8.x-3.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්
