Simple social icons (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Custom
sk: Vlastná

en: Source
sk: Zdroj

en: First
sk: Prvý

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: Fifth
sk: Piaty

en: Radius
sk: Polomer

en: About
sk: Informácie o
