Simple social icons (8.x-3.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Summary
sl: Povzetek

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
