Simple social icons (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Radius
th: รัศมี

en: About
th: เกี่ยวกับ
