Simple social icons (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Summary
ar: الملخص

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Url
ar: المسار

en: Custom
ar: مخصص

en: Source
ar: المصدر

en: About
ar: حول
