Simple social icons (8.x-3.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Source
bo: ཁུངས

en: First
bo: དང་པོ

en: Third
bo: གསུམ་པ

en: Fourth
bo: བཞི་བ

en: Fifth
bo: ལྔ་བ

en: Sixth
bo: དྲུག་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
