Simple social icons (8.x-3.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Summary
cs: Souhrn

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Custom
cs: Vlastní

en: Source
cs: Zdroj

en: First
cs: První

en: About
cs: Popis

[ctx: date_order]
en: Second
cs: Druhý
