Simple social icons (8.x-3.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Summary
da: Resumé

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Url
da: URL

en: Custom
da: Tilpasset

en: Source
da: Kilde

en: First
da: Første

en: Third
da: Tredje

en: Fourth
da: Fjerde

en: Fifth
da: Femte

en: Sixth
da: Sjette

en: About
da: Om

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

[ctx: date_order]
en: Second
da: Anden
