Simple social icons (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Source
et: Allikas

en: First
et: Esimene

en: Third
et: Kolmas

en: About
et: Programmist

en: Spacing
et: Reavahe

[ctx: date_order]
en: Second
et: Teine
