Simple social icons (8.x-3.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Url
fi: Osoite

en: Custom
fi: Oma

en: Source
fi: Lähde

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Third
fi: Kolmas

en: Fourth
fi: Neljäs

en: Fifth
fi: Viides

en: Sixth
fi: Kuudes

en: About
fi: Tietoja

[ctx: date_order]
en: Second
fi: Toinen
