Simple social icons (8.x-3.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Email settings
fr: Paramètres des courriels

en: Summary
fr: Résumé

en: Url
fr: URL

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Image Url
fr: URL de l'image

en: First
fr: Premier(e)

en: Third
fr: Troisième

en: Fourth
fr: Quatrième

en: Fifth
fr: Cinquième

en: Sixth
fr: Sixième

en: Radius
fr: Rayon

en: About
fr: À propos

en: Icon size
fr: Taille de l'icône

en: Twitter settings
fr: Paramètres twitter

en: Facebook settings
fr: Paramètres de Facebook

en: Spacing
fr: Espacement

[ctx: date_order]
en: Second
fr: Deuxième
