Simple social icons (8.x-3.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Email settings
hi: ईमेल सेटिंग

en: Summary
hi: सारांश

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Url
hi: URL

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Source
hi: स्रोत

en: First
hi: पहला

en: About
hi: के बारे में

[ctx: date_order]
en: Second
hi: संदर्भ में दूसरा: date_order
