Simple social icons (8.x-3.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: Summary
it: Sommario

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Custom
it: Personalizzato

en: Source
it: Sorgente

en: First
it: Primo

en: Third
it: Terzo

en: Fourth
it: Quarto

en: Fifth
it: Quinto

en: About
it: Informazioni

[ctx: date_order]
en: Second
it: Il secondo
