Simple social icons (8.x-3.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ
