Simple social icons (8.x-3.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: First
my: ပထမ

en: Third
my: တတိယ

en: Fourth
my: စတုတ္ထ

en: Fifth
my: ပဥ္စစမ

en: Sixth
my: ဆဌမ

en: About
my: အကြောင်း
