Simple social icons (8.x-3.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Summary
ps: لنډیز

en: Vertical
ps: نېغ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Source
ps: سرچينه

en: About
ps: په اړه
