Simple social icons (8.x-3.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Description
pt: Descrição

en: Email settings
pt: Configurações de Email

en: Summary
pt: Resumo

en: Url
pt: URL

en: Custom
pt: Personalizado

en: Source
pt: Fonte

en: First
pt: Primeiro

en: Third
pt: Terceiro

en: Fourth
pt: Quarto

en: Fifth
pt: Quinto

en: Sixth
pt: Sexto

en: Radius
pt: Raio

en: About
pt: Sobre

en: Icon size
pt: Tamanho do ícone

en: Twitter settings
pt: Configurações do Twitter

[ctx: date_order]
en: Second
pt: Segundo
